ДОБАВИТЬ ФИРМУ ПОДДЕРЖКА УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ ВХОД В АККАУНТ КОНТАКТЫ   РЕКЛАМА   В ИЗБРАННОЕ

ремонт квартиры, Киев ремонт квартир
Як отримати сприятливий Фен шуй будинку для грошей, успіху, здоров'я?
Вхід в будинок. Двері і вікна. Вільний простір в будинку. Туалет. Освітлення
Новости Все новости Недвижимость  
04.01.2012

Вступив в силу налог на житлові квартири та будинки


1 січня 2012 набула чинності положення Податкового кодексу про податок на нерухомість, відмінну від земельної ділянки.

Так, відповідно до статті 256 Податкового кодексу набирає чинності податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Згідно з положеннями статті платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової нерухомості.

У разі перебування об'єкта житлової нерухомості у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожен з власників.

Базою оподаткування є житлова площа об'єкту житлової нерухомості.

База оподаткування об'єктів житлової нерухомості, що знаходяться у власності фізичних осіб, обчислюється органом державної податкової служби на підставі даних Державного реєстру прав на нерухоме майно.

Ставки податку встановлюються сільським, селищним або міським радою в наступних розмірах за 1 кв. метр житлової площі об'єкта житлової нерухомості:

  • для квартир, площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, площа яких не перевищує 500 кв. метрів, ставки податку не можуть перевищувати 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
  • для квартир, площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, площа яких перевищує 500 кв.метрів, ставка податку становить 2,7% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується: фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення; юридичними особами - щоквартально авансовими внесками до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна (код ссылки приведен ниже)


Другие новости раздела

Житло в Україну буде тільки дешевшати, а на околицях Києва з'являться порожні квартири і навіть цілі будинки
  Вчора прозвучала гучна заява про те, що житлова нерухомість в Україні дорожчатиме. Запевняємо Вас це не так, і ось чому ...Мільярдні кредити, узяті ... 04.01.2012

Коли можна не платити податок на нерухомість
  Ніхто, в тому числі і працівник правоохоронних органів, МНС, міська влада, працівники БТІ не мають права без рішення суду перевірити законність ... 30.12.2011

Ипотека: брать или не брать?
  Ипотечные продукты сейчас предлагают более чем в 40 банках Украины. Но такие факторы, как средние ставки на уровне 15-20%, высокий авансовый ... 28.12.2011
Интересная информация


Интерьеры



www.RemontVDome.com.ua CopyRight 2010- 2018